Rozběhneme rodinu je opět tady

Malí, velcí sportovci, děti a rodiče, pojďte společně nasbírat co nejvíce kilometrů. Sportovní soutěž, kde se utkají 3 mateřské školy Veltruská, Litvínovská a Šluknovská bude probíhat od 29.3. do 12.5. Co je potřeba? Registrace (registrovat se můžete od 26.2. – 24.3. na rozbehnemerodinu@gmail.com), kde obdržíte startovní číslo. Podrobné informace k soutěži najdete ve svých třídách […]

Informativní schůzka pro zájemce o zápis dětí do mateřské školy

Pokud máte zájem o informace týkající se nejen zápisu dětí do mateřské školy, ale i provozu školy, vzdělávání dětí …, zveme vás na informativní schůzku dne 20.3.2024 od 16 hodin. Součástí schůzky je prohlídka tříd a školní zahrady.

Od ledna 2024 pouze s aplikací TWIGSEE

Od ledna 2024 školka přechází do ostrého režimu aplikace Twigsee. Veškeré omluvenky budou přijímány pouze přes tuto aplikaci. Proveďte prosím kontrolu, zda jste zadali aktuální kontakty, pověření k vyzvedávání dítěte, alergie… Systém je plně v souladu s GDPR. Děkujeme za spolupráci

Organizace školního roku 2023/2024

Plán omezeného nebo přerušeného provozu mateřské školy ve školním roce 2023/24:

Školní speciální pedagog

Vážení rodiče, od září bude s naší mateřskou školou spolupracovat školní speciální pedagog. Náplní speciálního pedagoga budou konzultační a poradenské práce, speciální pedagogická diagnostika a metodické a vzdělávací činnosti.

Co nového chystáme na nový školní rok nejen pro naše děti

Rádi bychom vás informovali o novém inspirativním prvku naší mateřské školy, který přináší zábavu, učení a interakci do života našich dětí i rodičů.